Saznali smo tko su najbolji u šahu, futsalu i badmintonu

05.12.2023.

Dvostruko zlato odlazi na RiTeh! Nakon dva vikenda uzbudljivih dodavanja, faula i golova na futsal terenima Dvorane 3. Maj, napokon znamo sve fakultete čije će vitrine krasiti novi pehari!🏆

🙋‍♂️⚽️ STUDENTI

🥇RITEH

🥈GRADRI

🥉MEDRI

🙋‍♀️⚽️ STUDENTICE

🥇RITEH

🥈MEDRI

Čestitamo svima koji su se okušali u ovogodišnjoj futsal ligi, a posebice studentima sportašima koji su odličnom igrom i borbenošću zaradili i odličja!

Ovaj smo vikend saznali i najbolje badmintonaše na riječkom sveučilištu!👀

🏸🙋‍♀️ POJEDINAČNO STUDENTICE

🥇 Agata Vujić (ODJELI)

🥈Nenssy Senicki (MEDRI)

🥉 Mia Marković (GRAFRI)

🏸🙋‍♂️ POJEDINAČNO STUDENTI

🥇Luka Črep (RITEH)

🥈Antonio Marunica (MEDRI)

🥉Teo Tomulić (PFRI)

🏸🙋‍♀️🙋‍♀️ PAROVI STUDENTICE

🥇ODJELI

🥈MEDRI

🥉FFRI

🏸🙋‍♂️🙋‍♂️ PAROVI STUDENTI

🥇 MEDRI

🥈 RITEH

🥉 FMTU

Čestitke svima na borbenoj igri i snažnim mečevima, a posebno onima koji su zaslužili i medalje!

Žustra borba, brzi potezi i snažna koncentracija obilježili su ovogodišnji turnir u šahu za studente.♟️

🙋‍♂️♟️STUDENTI

🥇 Teo Tomulić (POMFRI)

🥈Enrico Ghersinich (RITEH)

🥉 Damir Radzepagić (EFRI)

Iako mnogi mogu pomisliti kako je šah jedan od dosadnijih sportova UniSport Lige, svakako možemo potvrditi kako je atmosfera bila zarazna, a nije nedostajalo ni prijateljskih savjeta za unaprijeđenje igre!