Žilavi park

Žilavi park novouređena je javna površina za sport, igru i druženje koji uključuje i 2 sportska terena, na sveučilišnom Kampusu na Trsatu. Tereni su namijenjeni prvenstveno studentima, ali su otvorena i za javnost te su svima dostupni. Prioritet da korištenje daje se za organizaciju Tjelesne i zdravstvene kulture studenata UNIRI te za njihove organizirane rekreativne aktivnosti koje provodi Centar za sport i Riječki akademski sportski savez.

Ukoliko postoji potreba za korištenjem navedenih terena u svrhu organizacije manifestacija ili određenih drugih aktivnosti potrebno je ispuniti obrazac te ga poslati na sport@uniri.hr kako bi provjerili raspoloživost te mogućnost korištenja i rezervaciju termina u željene svrhe.

Ažurirano 17.09.2024.